Nacházíte se na stránce:O knihovněAktualityJak na chytrý telefon

JAK NA CHYTRÝ TELEFON

1.3.2024

JAK NA CHYTRÝ TELEFON A TABLET

Je vám 65 let a více, vlastníte chytrý telefon nebo tablet a chcete se ho naučit perfektně ovládat a využít všechny možnosti, které vám nabízí?

Lektoři na semináři vám různé funkce telefonu vysvětlí, předvedou a jejich ovládání ukážou a naučí.

14. května od 8:30 do 11:30 hod. : začátečníci - psaní sms, ukládání kontaktů, základní nastavení telefonu a používání základních funkcí - KURZ JE OBSAZEN

14. května od 12 do 15 hod.: středně pokročilí - vhodné pro každého, kdo už telefon chvíli používá a chtěl by se zdokonalit a naučit něco nového.

Máte-li o výuku ovládání vašeho chytrého telefonu či tabletu zájem, přihlaste se telefonicky na 721 596 726 či e-mailem na knihovnazbk@orlicko. Přihlášení je závazné, protože počet míst je omezen.

Nabitý telefon či tablet vezměte s sebou. Akce není určena pro notebooky.

Seminář je zdarma.

Program Digitální odysea vznikl na základě spolupráce našeho neziskového spolku Moudrá Sovička a Nadace Vodafone, díky níž jsou také nabízené služby zcela zdarma.

Cílem projektu je zvýšit digitální gramotnost seniorů. Probudit jejich aktivitu, dodat motivaci a odvahu v používání chytrých telefonů. Zlepšit samostatnost při ovládání a používání chytrých telefonů a služeb. Zlepšit on-line komunikaci s rodinou, blízkými, s úřady a dalšími institucemi.

Přílohy:
moudrá sovička květen.pdf